Italmec Sp. z o.o.

Italmec

Specjaliści w produkcji linii, maszyn i oprzyrządowania do ciągnienia drutu spawalniczego: CO2, proszkowego, drutu do spawania łukiem krytym, aluminiowego i nierdzewnego.

Firma ITALMEC powstała w 2006 roku w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z udziałem kapitału włoskiego. Weszła na rynek jako dostawca maszyn oraz linii do produkcji metalowego drutu ciągnionego ze stali niskowęglowej, zszywek z drutu, drutu spawalniczego CO2 itp.

W ciągu kilkunastu lat swej działalności firma zdobyła oraz rozwinęła szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie produkcji maszyn do ciągnienia drutu na sucho, na mokro, nawijarek, rozwijarek walcówki, linii do miedziowania chemicznego, mechanicznego oczyszczania drutu, precyzyjnych przewijarek drutu oraz akcesoriów, takich jak skrzynki obrotowe do ciągadeł, kompensatory itp.

Możliwość szybkiego wzrostu  i zdobywania doświadczenia zapewniła firmie ITALMEC ścisła współpraca z największymi i obecnymi od lat na europejskim rynku drutu ciągnionego producentami maszyn, których ITALMEC był dostawcą – początkowo części mechanicznych, a następnie również linii kompletnych pod względem mechanicznym i elektrycznym.

ITALMEC posiada własne, wyspecjalizowane biuro techniczne projektujące i rozwijające produkty firmy, a ponadto gwarantujące klientom kompleksowy serwis maszyn. Pomoc techniczną, zwłaszcza w fazie montażu i rozruchu, zapewnia wyspecjalizowany personel z bogatym doświadczeniem w sektorze.

Gazele Biznesu 2012

Gazele Biznesu 2018

Gazele Biznesu 2019

Italmec Sp. z o.o.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013-2020