EJP Italmec Sp. z o.o. w restrukturyzacji

Italmec

Specjaliści w produkcji linii, maszyn i oprzyrządowania do ciągnienia drutu stalowego nisko/średnio i wysokowęglowego oraz stopów, a także drutów spawalnicznych: CO2, proszkowych, drutów do spawania łukiem krytym, aluminiowych i nierdzewnych.

ROZWÓJ I INNOWACJA TO NASZE MOTTO

Firma EJP ITALMEC, założona w 2006 roku, działa w sektorze ciągnienia drutu stalowego, oferując swoim klientom pełną gamę maszyn i urządzeń.

W szczególności EJP ITALMEC projektuje i produkuje maszyny do ciągnienia takie jak ciągarki na sucho do drutu stalowego nisko, średnio i wysokowęglowego, rozwijarki pionowe i poziome, nawijarki statyczne i dynamiczne, nawijarki pionowe i poziome, pojedyczne i podwójne, nawijarki przesuwne, czyszczarki mechaniczne, czyszczarki na pas ścierny lub szczotkowe, linie do powlekania drutu (borax) oraz wyposażenie takie jak zaostrzarki do drutu, urządzenia do zaostrzania drutu i nawlekania ciągadeł, wywrotnice szpul i kręgów. Każda maszyna jest zaprojektowana oraz wykonana w sposób, który pozwala na spełnienie wymagań produkcyjnych Klientów zarówno pod względem ilości, jak i jakości produktu finalnego.

 

Gazele Biznesu 2012

Gazele Biznesu 2018

Gazele Biznesu 2019

Italmec Sp. z o.o.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013-2024